Rychlý kontakt
+420 608 933 888

Potřebujete-li se zbavit starého vraku nebo nepojízdného vozidla nebo sháníte náhradní autodíly či vyměnit autoskla, pak jste tady správně. Váš vůz, v našem autovrakovišti, zlikvidujeme ekologicky a podle zákonných norem.

Naše firma AUTO-EXTRA působí již od roku 1992 s původním zaměřením na dovoz ojetých vozidel, prodej náhradních dílů i dílenského vybavení a příslušenství pro vozy zahraničních značek. Později jsme naše služby rozšířili také o prodej a servis autoskel a autovrakoviště, kde likvidujeme ekologicky autovraky v Ústí nad Labem, Děčíně a okolí.

Likvidace v autovrakovišti je prováděna technologií, splňující náročná zákonná a ekologická kritéria. Pro vaše havarované nebo nepojízdné vozidlo rádi přijedeme a odvezeme ho přímo k nám do autovrakoviště, kde vůz zlikvidujeme a vystavíme potvrzení o likvidaci autovraků. Odvoz autovraků zdarma až na vzdálenost 25 km (z Děčína, Ústí nad Labem, Teplic) a po vzájemné dohodě i z Litoměřic, České Lípy, Rumburka, Varnsdorfu a všech přilehlých lokalit.

Ekologickou likvidaci provádíme u všech továrních značek. K vybraným značkám máme certifikaci od jejich výrobců, či dovozců.

Areál autovrakoviště se nachází v obci Malšovice, mezi Ústí nad Labem a Děčínem. Zde je mapa pro lepší orientaci.

Naše sídlo - Malšovice obec mezi Ústí nad Labem a Děčínem Naše sídlo - Malšovice obec mezi Ústí nad Labem a Děčínem
Cesta z Děčína do Malšovic Cesta z Děčína do Malšovic
Letecká mapa sídla firmy Letecká mapa sídla firmy

Rychlé a kvalitní služby

  • likvidace autovraků
  • likvidace vraků osobních - M1, dodávkových - N1, nákladních - N2 a N3, přívěsů, návěsů, tříkolek a motocyklů
  • ekologická likvidace vozidel
  • prodej náhradních dílů (nových i použitých)
  • příslušenství pro osobní automobily
  • prodej, výměna a servis autoskel

Průběh ekologické likvidace

Ekologická likvidace znamená úplné rozebrání vraku vozidla. Zaměstnanci autovrakoviště vůz rozeberou na součástky, vytřídí ekologicky nebezpečné komponenty a zajistí jejich likvidaci či recyklaci. Kovové části vozidla a skelet se využije k opětovné výrobě železa.

Ekologická likvidace

Použité náhradní díly

V našem autovrakovišti vykupujeme celá vozidla, havarované vozy i části vozů, z kterých dále prodáváme nepoškozené náhradní díly za nízké ceny. Máme široký výběr použitých náhradních dílů. Naši zaměstnanci Vám rádi zodpovědně poradí, který náhradní díl pasuje právě do vašeho vozu.

Náhradní díly

Akční likvidace autovraků

Každému, kdo se rozhodne zlikvidovat svůj autovrak, či nepojízdný automobil u naší firmy, zajistíme zdarma jeho ekologickou likvidaci. Pokud jste doposud váhali a nechtěli mít s likvidací Vašeho automobilu žádné starosti, tak nyní je ten správný čas se rozhodnout! Neváhejte a zavolejte nám, tel.: +420 602 493 888. Zajistíme pro Vás odvoz zdarma až na vzdálenost 25 km (z Děčína, Ústí nad Labem, Teplic) a po vzájemné dohodě i z Litoměřic, České Lípy, Rumburka, Varnsdorfu a všech přilehlých lokalit.

Akce platí do odvolání.

Mohlo by vás zajímat ...

AUTO-EXTRA, spol. s r.o.

Specialista na ekologickou likvidaci vozidel - autovraků

AUTO-EXTRA, spol. s r.o.

Autovrakoviště Děčín
Autovrakoviště Děčín
Autovrakoviště Děčín
Autovrakoviště Děčín